Zadzwoń

Jesteśmy specjalistami od programów Comarch. 

Na co dzień z rozwiązań Comarch ERP korzystają średnie przedsiębiorstwa jak i małe firmy oraz jednoosobowe działalności gospodarcze.Nasi Klienci to firmy produkcyjne, handlowe i usługowe z przeróżnych branż

Wielofirmowość

Wielofirmowość w Comarch ERP Altum oparta jest o strukturę, gdzie w ramach powiązanej ze sobą grupy przedsiębiorstw (hodlingu) jeden z podmiotów posiada pozycję dominującą i podporządkowuje sobie pozostałe

Więcej

Business Intelligence

W przeciętnej firmie codziennie generowanych jest tak dużo danych, że coraz trudniej je analizować. Wówczas nieocenionym wsparciem w zakresie bieżącej analizy sytuacji firmy jest rozwiązanie Business Intelligence.

Więcej

Automatyzacja procesów

Współczesne firmy działają w oparciu o procesy zawierające ich know-how i dające im przewagę konkurencyjną na rynku.

Comarch ERP Altum został wyposażony we wbudowane narzędzia Business Process Management (BPM), co wyróżnia ten system spośród innych tego typu na rynku

Więcej

Zarządzanie siecią handlową

Comarch Retail to platforma pozwalająca twojej firmie zrealizować proces sprzedaży towarów lub usług dla klientów za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji w celu osiągnięcia zysku.

Więcej

Sprzedaż w internecie

Rynek e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie i z roku na rok obserwujemy co najmniej dwucyfrowe wzrosty. Zaistnienie w Internecie jest dzisiaj czynnikiem koniecznym dla firm chcących się rozwijać.

Więcej

Aplikacje mobilne

Obecnie coraz częściej informacje gromadzone na temat Klientów oraz umiejętność ich skutecznego przetwarzania i wykorzystania pozwalają przedsiębiorstwom lepiej wsłuchiwać się w ich potrzeby.

Więcej

CRM

Obecnie coraz częściej informacje gromadzone na temat Klientów oraz umiejętność ich skutecznego przetwarzania i wykorzystania pozwalają przedsiębiorstwom lepiej wsłuchiwać się w ich potrzeby.

Więcej

Handel i magazyn

Comarch ERP Altum został zaprojektowany tak, aby kompleksowo obsługiwać i usprawniać wszystkie procesy handlowo-magazynowe w firmie, bez względu na specyfikę jej działania. Dodatkowo, dzięki możliwości prowadzenia wielu firm w jednym systemie, obszar handel-magazyn dla każdego przedsiębiorstwa prowadzony jest niezależnie.

Więcej

Finanse i księgowość

Comarch ERP Altum umożliwia prowadzenie pełnej księgowości zarówno w firmie o jednooddziałowej strukturze, jak również w holdingu. Dzięki możliwości obsługi kilku firm w jednym systemie, platforma pozwala jednocześnie na prowadzenie odrębnej i niezależnej księgowości dla każdego z przedsiębiorstw oraz centralne zarządzanie finansami wszystkich jednostek. 

Więcej

Kadry i Płace

Dzięki regularnym aktualizacjom, przygotowywanym przez ekspertów Comarch, uwzględniającym wszelkie te zmiany, moduł Płace i Kadry zapewnia błyskawiczną reakcję na zmieniające się wymogi.

Więcej

Comarch ERP XL

Od technologii, przez planowanie, po realizację i rozliczenie. System do zarządzania produkcją, który jest oczywiście odpowiednio modyfikowany pod klienta końcowego.

Więcej

Czekamy na kontakt

64-920 Piła,
ul.Kazimierza Wielkiego 15

+48 507193343

+48 67 349 15 01

axjomat@axjomat.com

8.00 - 16.00

Biura nieczynne

Imię i nazwisko

Firma

Numer telefonu

E-mail kontaktowy

Treść wiadomości:

Wyrażenie zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych związanych z wypełnieniem tego formularza

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych i marketingowych 

Wyślij zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie
Formularz został wysłany. Dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!